Kasyna online błyskawicznie zdobywają polski rynek i obecnie znajdziemy nawet kilkadziesiąt kasyn, posiadających ofertę dla graczy z naszego kraju. Niezależnie od tego, czy uważasz się za pokerowego rekina, stworzyłeś własny system do gry w ruletkę, a może po prostu chcesz zrelaksować się na automatach, w sieci zabawisz się wygodnie. Jednak najważniejsze pytanie brzmi, czy właściwie inwestycja w kasynie internetowym może przynieść zysk?

Odpowiedzi można szukać w parametrach stosunku zwrotu z gier, podawanych w kasynach internetowych. O ile w tradycyjnych kasynach stacjonarnych, nie jest łatwo dowiedzieć się, ile może przynieść nam gra taka jak automat czy ruletka online, to takie informacje dostępne są w każdej grze internetowej. W interaktywnej pomocy automatów online, ale także gier z krupierem na żywo znajdziemy parametr RTP, czyli zwrot dla gracza. Oznacza on teoretyczny procentowy zwrot z każdej rozgrywki i jest określany w procentach. Współczynnik RTP o wysokości powyżej 95% oznacza wysokie szanse na wygraną, a więc i solidny potencjał zwrotu z inwestycji, jaką jest gra w kasynie internetowym. Oceniając potencjał danej gry, warto też zwrócić uwagę na jej zmienność, czyli wysokość nagród dla jednej rundy. Wysoka zmienność oznacza, że gra rzadko zwraca nagrody, ale jeśli już je wypłaci, są one w dużej wysokości. Natomiast zmienność niska oznacza, częste nagrody, ale o niższej wartości. Oceniając więc potencjał zwrotu inwestycji z gry w kasynie, weź pod uwagę te dwa czynniki. Profesjonalni gracze przygotowują nawet listę gier, w której wypisują automaty o najwyższych możliwościach zysków. 

Dodatkowo, warto też brać pod uwagę premie uzyskane za wpłaty w kasynie internetowym w postaci bonusów depozytowych, jak również darmowe spiny. Zwiększają one bowiem potencjał długoterminowych wygranych, szczególnie jeśli możemy je dostać wielokrotnie, a nie tylko jeden raz po założeniu konta. Wreszcie, oceniając potencjał zwrotu z inwestycji w grę w kasynie, warto zapoznać się z informacjami o rzeczywistych wygranych. Są one dostępne w wielu kasynach online, w formie paneli, na których wyświetla się wysokość ostatnich nagród oraz gry, w jakich zostały one zdobyte. Wreszcie, do inwestycji w rozgrywkę kasynową mogą przekonać was też rekordowe wygrane, potwierdzone wpisami do Księgi Rekordów Guinessa. Przykładem może być wygrana ponad 17 milionów euro, osiągnięta w słynnej grze z jackpotem progresywnym, Mega Moolah.

Jak widzicie, portale reklamujace hazard internetowy wcale nie mijają się z obietnicami. Gra w kasynie online może przynieść zwrot z inwestycji w postaci zarówno małych wygranych, jak i rekordowych jackpotów. Oczywiście, nie każdy wygra – ale na tym właśnie polegają hazardowe emocje.

 

Foto: Pixabay