Ze względu na pandemię i związane z nią ograniczenia, wiele osób zamieniło tradycyjne zakupy w supermarkecie na zamówienia online. Idealnym rozwiązaniem jest dla nich aplikacja GetnowX, która umożliwia zamawianie m. in. produktów spożywczych, karmy dla zwierząt czy środków czystości bez wychodzenia z domu.

Zakupy robione z pozycji kanapy mają wiele zalet. Po pierwsze, pozwalają zaoszczędzić czas – nie trzeba dojeżdżać do sklepu, stać w korkach i w kolejkach, co jest bardzo odczuwalne w godzinach popołudniowych, gdy wrocławianie wracają z pracy i przy okazji decydują się na uzupełnienie zapasów gospodarstwa domowego. Przy okazji, kupując przez aplikację, można zwiększyć swoje bezpieczeństwo w czasach Covid, ponieważ unika się dużej liczby osób, gromadzącej się w sklepach.

 

Po drugie, zamówienia składane przez aplikację GetnowX, realizowane są ekspresowo – już w 15 minut pojawiają się pod drzwiami, dlatego też są idealną opcją w sytuacjach awaryjnych, gdy podczas gotowania zabraknie jakiegoś składnika.

Kolejnym plusem GetnowX jest to, że zakupy za pośrednictwem aplikacji można zamawiać codziennie, 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe i w święta. Co więcej, płatność za produkty jest szybka i łatwa, zarówno dla użytkowników Apple, jak i Androida.

 

Warto również zaznaczyć, że GetnowX stawia na ekologię. Zamówienia dostarczają kurierzy rowerowi, dzięki czemu emisja spalin jest ograniczona, a środowisko nie cierpi.

Oferta produktów dostępnych w aplikacji jest bardzo bogata. Wśród produktów spożywczych można tam znaleźć m. in. pieczywo, warzywa i owoce, napoje, słodycze, przekąski, nabiał, lody, mrożonki oraz alkohol, przy którego zakupie, wiek nabywcy jest weryfikowany przez kuriera. Dodatkowo można zamówić smakołyki lub karmę dla swojego pupila, środki czystości czy kosmetyki, a także produkty apteczne.

Ci, którzy nadal nie czują się przekonani do zakupów przez aplikację, powinni złożyć pierwsze zamówienie i przekonać się na własnej skórze, że taka opcja jest zdecydowanie wygodniejsza i przyjemniejsza od wyjścia do tradycyjnego sklepu. Z całą pewnością GetnowX stanie się ulubioną aplikacją wielu wrocławian.

Aplikacje można pobrać: TUTAJ

Facebook: Link

Instagram: Link

 

Foto: Miejsca we Wrocławiu
Artykuł sponsorowany