WinRol to jedno z nielicznych miejsc we Wrocławiu, gdzie można uzyskać pomoc z zakresu kupna osłon okiennych pokroju rolet i żaluzji. Doświadczeni pracownicy oferują między innymi szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, a także chętnie służą bezpłatnym doradztwem i pomiarem.

Salon WinRol znajduje się na ulicy Krynickiej 1 (lok. 1C), gdzie można zarówno zakupić interesujące osłony okienne, jak też i uzyskać pomoc w zakresie wyboru żaluzji i rolet. Doświadczeni sprzedawcy przedstawią najlepszą ofertę i postarają się wczuć w gust klienta, tak aby pomóc dobrać najlepszy produkt, wpasowujący się zarówno do indywidualnych preferencji, jak i harmonii pomieszczeń. 

Firma WinRol to dystrybutor osłon okiennych, takich jak między innymi: rolety materiałowe, rolety rzymskie, żaluzje pionowe, moskitiery i żaluzje drewniane. Warto również wspomnieć o roletach klasycznych i przyszybowych, które w szczególności cieszą się dużą popularnością wśród większości użytkowników systemów przeciwsłonecznych. Oferowane rolety i żaluzje stanowią bogatą ofertę i cechują się eleganckim krojem. Nie każdy również wie, że rolety i żaluzje są świetną alternatywą dla tradycyjnych firan i zasłon.

Co więcej – firma WinRol proponuje również swoim klientom dodatkową, coraz bardziej popularną w Polsce ochronę domów, czyli rolety zewnętrzne. Doskonale zabezpieczają one przed wścibskimi sąsiadami, bądź nieproszonymi gośćmi. Występują również z opcją dodatkową – siatką ochraniającą pomieszczenia przed owadami i insektami. 

WinRol oferuje produkty, które tworzone są każdorazowo i indywidualnie na wymiar, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z klientem. Co więcej, firma posiadająca siedzibę we Wrocławiu udziela na wszelkie usługi i produkty dwuletniej gwarancji oraz świadczy serwis pogwarancyjny. Warto także wspomnieć, że WinRol współpracuje tylko z doświadczonymi i uznanymi w Polsce producentami osłon okiennych, dlatego też cały asortyment jest tworzony z największą starannością oraz najwyższą uwagą. Firma stara się także zmniejszać czas oczekiwania na realizację zamówienia do absolutnego minimum. To zaś zapewnia klientom szybkie wykonanie zlecenia.

Salon firmowy znajduje się na ulicy Krynickiej 1, lok. 1C, vis a vis Pizzerii Nocnej Wrocław. Jest on otwarty od poniedziałku do piątku od dziewiątej do siedemnastej. Doświadczona kadra oferuje także przyjazd prosto do domu klienta, co pozwala na zebranie dokładnych pomiarów wszystkich niezbędnych elementów. Taka możliwość jest dostępna w dni powszednie od ósmej do osiemnastej.

Salon firmowy WinRol

Ul. Krynicka 1, lok. 1c

50-555 Wrocław

tel: 518 328 298

e-mail: biuro@winrol.pl

Godziny pracy: pn.–pt. 9–17

 

Artykuł sponsorowany