Już 14 lutego święto wszystkich zakochanych. Podpowiadamy gdzie można się wybrać w ten romantyczny wieczór. 

Spędź walentynki pod chmurami w Sky Tower.

Najwyższy budynek mieszkalny w Polsce, 48 piętro, około 200m wysokości, a co w środku? Akcja niczym z duńskiej restauracji NOMA, gdzie szef kuchni znany jest z tego, że przenosi swoją restaurację w inne, wyjątkowe miejsce. Zespół Apartamenty Sky Tower wraz ze znaną i cenioną restauracją Szajnochy11 próbuje swoich sił w polskiej wersji takiego wydarzenia. Specjalnie na 2 dni w okresie walentynkowym restauracja zostanie przeniesiona na szczyt Sky Tower gdzie zaserwuje swoim gościom kolacje w chmurach stylem kuchni japońskiej.

Więcej: TUTAJ 

 

Zmysłowy weekend walentynkowy w Multikinie. 

Walentynki w Multikinie rozpoczynają się już 10 lutego. Na widzów czekają wyczekiwane premiery filmowe, w tym kontynuacja zmysłowego megahitu pt.: „Ciemniejsza strona Greya”. Ponadto 10 lutego odbędzie się maraton filmowy ENEMEF: Noc Grozy – Antywalentynki. Już dziś kup bilety na walentynkowe premiery oraz na wydarzenia specjalne. Są one dostępne w kasach kin sieci Multikino oraz na www.multikino.pl.

W tym roku Walentynki zostaną zdominowane (dosłownie i przenośni!) przez najpopularniejszą filmową parę tego roku, czyli Anę (Dakota Johnson) i Christiana (Jamie Dornan). W „Ciemniejszej stronie Greya” ich związek zostaje wystawiony na próbę. Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi. W filmie, oprócz Dakoty Johnson i Jamiego Dornana zobaczymy także Ritę Orę, Maxa Martiniego, Hugh Dancy’ego oraz laureatki Oscara – Kim Basinger i Marcię Gay Harden.

Widzowie oczekujący innych doznań podczas filmowej randki mogą wybrać się na którąś z pozostałych premier. „LEGO® BATMAN: FILM” to animowana komedia o najmroczniejszym superbohaterze wszech czasów… A przynajmniej sam Batman tak o sobie mówi. „John Wick 2” zaś to powrót jednoosobowej armii w postaci tytułowego zabójcy na zlecenie, w którego brawurowo wciela się Keanu Reeves. Obie propozycje to świetny wybór dla par szukających w walentynkowym kinie alternatywnych doznań.

Ponadto Multikino przygotowało coś dla osób, dla których zmysłowy mrok sali kinowej bezproblemowo współgra z dobrymi dreszczowcami. Podczas specjalnego maratonu filmowego ENEMEF: Noc Grozy – Antywalentynki widzowie zobaczą premierowo mroczny thriller Gore’a Verbinskiego „Lekarstwo na zycie”, niepokojącą „Autopsję Jane Doe”, koreański hit „Zombie Express” oraz przerażający „Lament”.

Bilety na walentynkowy weekend można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS. 

 

Walentynkowy wieczór w Vis-à-vis. 

Dla tych z Was, którzy marzą, by walentynkową randkę spędzić na kolacji przy świecach mamy idealną propozycję. W restauracji Vis-à-vis mieszczącej się w samym sercu miasta tuż przy Arkadach na zakochanych czekać będzie specjalnie menu w dwóch wariantach . Posiłkom skomponowanym z 3 bądź 5 dań towarzyszyć będzie nastrojowa muzyka i wyborne wino. Rezerwacji możecie dokonać pod numerem 690 339 603. Dodatkowo romantyczne chwile uwieczni dla Was fotograf. Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1870514966561691/

 

Romantyczna uczta w „Drodze Mlecznej”.      

Walentynki już tuż tuż! Z tego względu we wtorek, 14/02 wydłużyliśmy godziny otwarcia i zapraszamy Was na romantico ucztę dla dwojga przy ul.Krasińskiego 32!

 

Info: Mat. prasowe