Gastro Miasto już po raz piąty w 2019 roku zawita na Plac Społeczny. Od 30 sierpnia do 1 września Gastro Miasto kulinarnie i kulturalnie pożegna wakacje oraz gości w samym centrum miasta.

Piąty tegoroczny weekend z Gastro Miasto na Placu Społecznym upłynie na świętowaniu ostatniego wakacyjnego weekendu w zielonej oazie w centrum miasta. Gastro Miasto zaprezentuje jak zawsze najciekawszą twarz wrocławskiej gastronomii – nowoczesną, luźną, nawiązującą do ulicznego jedzenia z całego świata, a jednocześnie reprezentowaną przez najlepsze restauracje w swoich kategoriach.
Na zielonych terenach Placu Społecznego pojawi się ponad 20 wystawców, którzy sprawią, że ostatni wakacyjny weekend będzie smaczny, oryginalny oraz wyjątkowy. Wśród przedstawicieli restauracji i food trucków znajdą się: Pizzeria Mania Smaku, Thali, PANCZO, Chingu – Korean BBQ, Craftova, Seafood Bar&Market, Jungle kuchnia azjatycka, Petits Fours Café, Izumi Sushi Wrocław, HulThai, Okami, Ajvar Restauracja, Mo’jo sandwiches, Kebab Lab. Podczas zapowiadanych upałów nie zabraknie lodów z najpopularniejszej lodziarni KRASNOLÓD, rzemieślnicze piwo poleje się z kranów wrocławskiego browaru wBrew, a kolorowymi koktajlami oczy i podniebienia cieszyć będzie Rumbar.
Gastro Miasto to cykliczna impreza kulinarno-rozrywkowa, wyrózniająca się staranną selekcją uznanych wrocławskich restauracji, a także luźnym, rodzinnym klimatem w godzinach popołudniowych, przeistaczającym się wraz z zachodzącym słońcem w spokojną zabawę pod gołym niebem przy muzyce serwowanej przez popularnych DJ-ów. Tym razem pojawią się także muzycy grający na żywo. W piątek swojeu miejętności zaprezentuje nowoczesna skrzypaczka Sara Derejczyk, natomiast w sobotę bębniarskie popisy przedstawi znany m.in. z zespołu HooDoo Band, Bartosz Niebielecki. Na terenie Placu Społecznego rozstawione będą ponadto strefa dla dzieci oraz osób chcących aktywnie spędzić czas na powietrzu.
Gastro Miasto vol. 5
Plac Społeczny, Mazowiecka 17
30 sierpnia – 1 września  2019
  • piątek od 17 do 1
  • sobota od 12 do 1
  • niedziela od 12 do 21
Wydarzenie na Facebooku: Tutaj
Foto: Mat. prasowy