Le Petit Chef, czyli najmniejszy szef kuchni na świecie, wraz ze swoimi miniaturowymi przyjaciółmi z Hiszpanii, Włoch, Japonii zapraszają na ekscytującą przygodę kulinarną połączoną z wizualizacjami 3D. Wyjątkowe animacje, które można obserwować na talerzu przed sobą, nie tylko poprawiają humor, ale także rozbudzają apetyt w oczekiwaniu na kolejne dania. To wszytko sprawia, że kolacja staje się wyjątkowym doświadczeniem i pozostaje w pamięci na dłużej.

Zgodnie z legendą, Le Petit Chef urodził się w kwietniu 2015 roku w Marsylii we Francji. Ma tylko 6 cm wzrostu i nie urośnie już więcej. Mimo niskiego wzrostu zapewnia swoim gościom wspaniałą rozrywkę połączoną z niezapomnianymi doznaniami kulinarnymi. Dzięki temu, że miniaturowy szef kuchni zawitał również do Wrocławia, można przekonać się na własne oczy, jakie cuda tworzy wraz ze swoimi przyjaciółmi w kuchni.

Przed, w trakcie i po każdym posiłku mali kucharze w zabawny sposób opowiadają o swoich daniach, a wizualizacje 3D połączone z dźwiękiem zdecydowanie rozbudzają wyobraźnię. Kiedy jedzenie zostanie już podane na stół, wtedy show chwilowo schodzi na drugi plan, a na scenę wkracza degustacja specjałów z przygotowanego menu. Warto zastanowić się, które danie zasługuje na miano najlepszego, ponieważ mali kucharze rywalizują o złoty czepek. Głosowanie odbywa się na zakończenie kolacji.

le petit chef wroclaw 6
le petit chef wroclaw 6

Le Petit Chef serwuje swoje dania w hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw, przy ul. Podwale 84. Kolacja jest podawana do stolików dwu- i czteroosobowych, dzięki czemu stanowi idealny pomysł zarówno na ciekawą randkę, jak i wyjście z przyjaciółmi. Osoby, które zawsze mają problem z wybraniem prezentu, również mogą przestać się już głowić i zaprosić bliskich na kulinarną przygodę, by świętować urodziny czy rocznicę w nieszablonowy sposób.

Do wyboru jest menu klasyczne i wegetariańskie. Koszt czterodaniowej kolacji wynosi 390 zł za osobę (+10% opłaty za obsługę). Menu dziecięce to koszt 195 zł za dziecko (+10% opłaty za obsługę).

Więcej informacji o Le Petit Chef, dostępne menu oraz formularz do składania rezerwacji można znaleźć na stronie internetowej: https://lepetitchef.com/DoubleTree-Wroclaw

Gdzie: DoubleTree by Hilton Wroclaw, ul. Podwale 84
Kiedy: Kolacja serwowana jest od czwartku do soboty o godzinie 18:00.

Foto: Miejsca we Wrocławiu
Artykuł powstał w ramach zaproszenia.