EkoBazar, czyli jedyny wrocławski bazar oferujący ekologiczne produkty, zmienił lokalizację.

O wrocławskim EkoBazarze już kiedyś pisaliśmy, ale teraz mamy konkretny powód, żeby o nim przypomnieć – z początkiem października bazar zmienił swoją lokalizację. Do niedawna po ekologiczne zakupy przychodziliśmy na ul. Tęczową, ale od 6 października (sobota) tych samych wystawców spotkamy w Browarze Mieszczańskim przy ulicy Hubskiej 44

Co zmieniło się oprócz lokalizacji?

EkoBazar jako przestrzeń stał się bardziej spójny i uporządkowany. Nie jest już odosobnionym bytem zamkniętym w jednej hali – wewnątrz browaru sąsiaduje z innymi, ciekawymi lokalami z potencjałem do tworzenia wspólnych projektów. Jednym z nich są cosobotnie warsztaty kulinarne w Studio Kulinarnym Browar Mieszczański, podczas których uczestnicy przygotowują pyszne, zdrowe dania z ekologicznych artykułów dostępnych na bazarze. Na warsztaty można zapisać się poprzez stronę www studia.

Dla osób, którym zmiana lokalizacji nie do końca przypadła do gustu, EkoBazar przygotował specjalne rozwiązanie – zamówienia przez e-mail i telefon z dowozem do domu. Warto jednak pojawić się w nowym miejscu, żeby odwiedzić tych samych, wyjątkowych wystawców i doświadczyć ciepłej, niemalże rodzinnej atmosfery.

Na ponad 20 stoiskach kupimy certyfikowane warzywa i owoce, pieczywo na zakwasie, świeże mięso i ryby, nabiał, regionalne przetwory, a nawet naturalne kosmetyki czy środki do czyszczenia domu pozbawione chemicznych detergentów.

Do Browaru Mieszczańskiego EkoBazar zabrał ze sobą to, co w nim najlepsze – wyjątkowy klimat, ekologiczne produkty i uśmiechniętych sprzedawców, którzy dbając o najwyższą jakość swoich artykułów, dbają o nasze zdrowie i samopoczucie.

EkoBazar – Browar Mieszczański, ul. Hubska 44

https://www.facebook.com/ekobazarwroclaw

https://www.instagram.com/ekobazarwroclaw

http://ekobazarwroclaw.com

Czynny w każdą sobotę od 8:00 do 15:00

Artykuł sponsorowany.