DokDok jest przychodnią podstawowej opieki zdrowotnej, działającą we współpracy z NFZ. Poza wizytą w placówce stacjonarnej można również skontaktować z lekarzem rodzinnym za pośrednictwem aplikacji mobilnej, gdzie porady świadczone są codziennie do 21:00. Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu nie trzeba nawet wstawać z kanapy. Nie trzeba też ponosić żadnych opłat, ponieważ jest to opieka zdrowotna w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Aplikacja DokDok jest przyjazna dla użytkowników w każdym wieku i umożliwia szybki kontakt z lekarzem rodzinnym 7 dni w tygodniu, bez względu na to, gdzie znajduje się pacjent. Wystarczy posiadać przy sobie smartfona z dostępem do internetu. Można ją pobrać zarówno na telefony działające w systemie Android, jak i iOS, a jej obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Za pośrednictwem aplikacji można bez wychodzenia z domu otrzymać e-Skierowanie, e-Receptę i e-Zwolnienie. Wystawione e-dokumenty oraz rozmowa z lekarzem są zapisywane na koncie pacjenta, także można do nich zajrzeć w każdej chwili.

Osoby, które preferują bezpośredni kontakt z lekarzem, mogą oczywiście umówić się na wizytę w przychodni DokDok. Wrocławski oddział mieści się przy al. Armii Krajowej 46ad, natomiast warszawski przy ul. Postępu 15c.

Przychodnia DokDok posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu usługi lekarskie świadczone w placówkach oraz poprzez aplikację, są w pełni refundowane w ramach ubezpieczenia zdrowotnego w NFZ. Co więcej, ze skierowaniem od lekarza pracującego w przychodni DokDok, podstawowe badania laboratoryjne również można wykonać w placówce bezpłatnie.

Aby zapisać się do przychodni DokDok, wystarczy pobrać i zainstalować aplikację, a następnie za jej pośrednictwem wypełnić deklarację dotyczącą podstawowej opieki zdrowotnej. I to wszystko, po tym kroku lekarz jest już do dyspozycji pacjenta.

Szczegółowe informacje dotyczące przychodni DokDok oraz aplikacji DokDok są dostępne na stronie internetowej: https://dokdok.pl/

1/8

Przychodnia DokDok:

  • Wrocław, al. Armii Krajowej 46ad
  • Warszawa, ul. Postępu 15c

Social media:

Foto: Miejsca we Wrocławiu
Artykuł powstał przy współpracy z przychodnią DokDok.