Koncerty w ramach trasy Rattle That Lock Tour były pierwszym show z udziałem publiczności, jakie odbyły się w wybudowanym w 90 r p.n.e. rzymskim amfiteatrze, arenie walk gladiatorów przed dwoma tysiącami lat, od czasu wybuchu Wezuwiusza w 79 roku n.e.

„To magiczne miejsce. Powrót tutaj, zobaczenie tej sceny, było czymś przytłaczającym. To miejsce pełne duchów…” – mówił o antycznej budowli, w której odbył się koncert, David Gilmour. 

13 września fani muzyki Pink Floyd i Davida Gilmoura będą mieli szansę poczuć wyjątkową atmosferę koncertu w pompejańskim amfiteatrze podczas pokazów David Gilmour Live At Pompeii. Film zostanie wyświetlony tylko tej jedynej nocy na ekranach ponad 2000 kin na całym świecie. Nagranie, zarejestrowane w rozdzielczości 4K przez reżysera Gavina Eldera, będzie zaprezentowane w systemie dźwiękowym Dolby Atmos.

„David Gilmour – Live at Pompeii” będzie można zobaczyć 13 września 2017 roku o godz. 20.00 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki

 

Noc Grozy Stephena Kinga

– mrok, psychoza, tajemnice, niepewność, lęk… Niepowtarzalna okazja, aby na całą noc zatopić się w klimatycznej rzeczywistości wykreowanej przez uwielbianego na całym świecie mistrza powieści grozy. 

 

Nawiedzony hotel, okrutny klaun i pozaziemskie moce zamienią tę noc w ostrą jazdę przez krainę tajemnic i strachu, przyprawiając o dreszcze nawet największych twardzieli! W repertuarze:

– tajemnicze i zapierające dech TO – premierowo!

– uchodzące za klasykę horroru LŚNIENIE,

– magiczny i szokujący ŁOWCA SNÓW.

 

ENEMEF: NOC GROZY STEPHENA KINGA odbędzie się 8 września w Multikinie Pasaż Grunwaldzki

 

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:30 rano