Dekorowanie kartek, pierników, bombek i papieru prezentowego. Najbliższy weekend w MagnoliaPark obfitować będzie w wiele atrakcji dla dzieci. Dodatkowo każdy, kto zdecyduje się na przygotowania do świąt w Magnolia Park, bezpłatnie zapakuje prezent.

W najbliższy weekend (9 i 10 grudnia, godz. 11.00-17.00) Magnolia Park zaprasza na warsztaty „Dzieciaki Ratują Święta”. Najmłodsi staną przed trzema wyzwaniami, a za wykonanie wszystkich otrzymają dyplom i przypinkę Pomocnika Świętego Mikołaja.

 

 

Dzieciaki Ratują Święta – bezpłatne warsztaty

Jednym z punktów wydarzenia będzie przygotowanie kolorowych kartek świątecznych. Wykonane pocztówki zostaną przekazane Fundacji „Przystanek Rodzina”, która pomaga dzieciom znajdującym się w domach zastępczych. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się również, jak w prosty i pomysłowy sposób ozdobić prezenty bożonarodzeniowe. W tym celu własnoręcznie przygotują ozdobny papier świąteczny, w który zawiną podarunki. Jednym z elementów wydarzenia będą warsztaty zdobienia pierników. Mali miłośnicy słodkości poznają tajniki przystrajania korzennych ciasteczek. Do ich dyspozycji będzie cały asortyment do zdobienia oraz świeże pierniczki. – Zachęcamy wszystkich, zwłaszcza rodziny, do odwiedzania nas, a także do wspólnej zabawy, która wprowadzi w atmosferę zbliżających się świąt – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – Warto też zwrócić uwagę na okazje i oferty, które mogą zainspirować do wybrania świątecznych prezentów dla bliskich. Dla osób, które nie mają pomysłu na upominek, ciekawym rozwiązaniem jest Karta Podarunkowa, która daje nieograniczone możliwości zakupowe w naszej galerii handlowej – dodaje.

 

 

Tworzenie bombek i pakowanie prezentów

Na tym nie koniec atrakcji przygotowanych przez Magnolia Park na ten weekend. W sobotę i niedzielę dzieci poczują magię świąt dzięki warsztatom tworzenia bombek – poznają najciekawsze techniki, a następnie własnoręcznie je ozdobią, korzystając z kolorowych ozdób. Dodatkowo w niedzielę od godziny 12:00 będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie pod hasłem „Magia zaklęta w literach”. Z udziałem dzieci powstanie świąteczna opowieść, nie zabraknie też wspólnego czytania bajek. Wszyscy klienci, którzy w najbliższych tygodniach zakupią świąteczny prezent w Magnolia Park na kwotę minimum 50 zł, będą mogli zapakować go bezpłatnie na specjalnym stoisku. Punkt Pakowania Prezentów działać będzie od 9 do 23 grudnia obok sklepu Zara. Klienci będą mogli zdecydować czy chcą, by prezent zapakowany był tradycyjnie, w kolorowy papier, czy też nowocześnie, w szary papier i ekologiczne dodatki.

 

Dzieciaki Ratują Święta

Magnolia Park – Wrocław, ul. Legnicka 58

9-10 grudnia, godz. 11.00-17.00

Wstęp wolny

 

Foto: Mat. prasowy