Już w najbliższy piątek (28 czerwca) wystartuje czwarta edycja Festiwalu Pasibrzucha, który odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych w Partynicach we Wrocławiu. Na odwiedzających czekają trzy dni niesamowitych atrakcji, pysznego jedzenia i fantastycznej zabawy. Co więcej, wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy.

Kulinarna uczta

Jak przystało na nazwę festiwalu, będzie to prawdziwe święto dla smakoszy. Ponad 60 konceptów gastronomicznych zaprezentuje kuchnie z różnych zakątków świata. Będzie można skosztować zarówno lokalnych specjałów, jak i egzotycznych przysmaków. Do tego szeroki wybór napojów, od nisko- po wysokoprocentowe trunki.

Miłośnicy ostrych smaków wezmą również udział w piekielnym wyzwaniu, polegającym na jedzeniu ostrych papryczek. Do zawodów przystąpią dwie grupy osób – amatorzy, a także ci bardziej wytrzymali. Na miejscu okaże się, kto zwycięży w tym roku.

Muzyczne emocje i nocne szaleństwa

Na scenie głównej odbędą się niezapomniane występy. Wystąpią takie gwiazdy jak: TEDE, Grubson, Ewelina Lisowska, Mesajah, Bethel oraz Klaudia Sobotka. Wielkie emocje i świetna muzyka gwarantowane.

Nie zabraknie także ekscytujących bitew freestylowych. Na żywo będzie można zobaczyć starcia ośmiu najlepszych freestylerów w kraju.

Jednak to nie wszystkie muzyczne atrakcje, ponieważ późnym wieczorem w piątek i sobotę, odbędzie się największe i najlepsze Silent Disco w Polsce. Dzięki marce Grześki aż 1000 osób jednocześnie będzie mogło bawić się przy ulubionej muzyce, zupełnie za darmo.

Atrakcje dla wszystkich i zakończenie ze śmiechem

Dla miłośników wyzwań organizatorzy przygotowali wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Dzieci również nie będą się nudzić – czeka na nie plenerowe kino familijne, dmuchańce, Survival Race Kids i wiele innych atrakcji.

Osoby, które są zainteresowane rękodziełem, koniecznie powinny odwiedzić strefę rękodzieła, gdzie będą mogły podziwiać i zakupić wyjątkowe, ręcznie wykonane przedmioty.

Festiwal zakończy się w niedzielę stand-upem. Na jednej scenie wystąpią czterej znakomici komicy: Kutek, Zalewski, Kowalski i Bieńkowski, którzy rozbawią publiczność do łez.

Loteria Charytatywna

W trakcie festiwalu odbędzie się także loteria charytatywna, z której dochód przeznaczony będzie na obozy dla dzieci z domów dziecka. Do wygrania mnóstwo atrakcyjnych nagród, w tym wyjazd na wakacje czy foodtruck Pasibusa, który nakarmi uczestników imprezy organizowanej przez zwycięzcę.

Tego wszystkiego i jeszcze więcej ilości atrakcji można spodziewać się na Festiwalu Pasibrzucha. Wstęp na imprezę jest całkowicie darmowy, a szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej:  www.festiwalpasibrzucha.pl

Na wyjątkowe wydarzenie zapraszają Pasibus i Loud Production.

Tak wyglądał Festiwal Pasibrzucha w 2023 roku:

Foto: mat. prasowe organizatorów
Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy.