Craft Music City to otwarte, trzydniowe wydarzenie muzyczne w samym centrum miasta, które ma na celu odkrycie oraz pokazanie większej publiczności młodych, niezależnych, utalentowanych jeszcze nierozpoznawalnych craftowych artystów. Projekt tworzy przestrzeń dla twórców, którzy chcą zaistnieć na dużej scenie muzycznej i pokazać swój talent i umiejętności szerszej publiczności.

Tegoroczna edycja festiwalu Craft Music City odbędzie się w dniach 22-24 lipca na Placu Wolności – doskonałym miejscu spotkań dla wszystkich, których łączy miłość i pasja do muzyki. Plac można odwiedzić już w piątek (22 lipca) od godziny 15:00, gdzie czekać będzie szereg atrakcji – kraftowe piwo od naszego partnera strategicznego Browaru Zamkowego Cieszyn oraz liczne koncepty gastronomiczne.

Craft Music City jako wydarzenie muzyczne łączy ze sobą kilka niezbędnych elementów: muzykę, dobre jedzenie oraz świetną zabawę. Przed i podczas koncertów, dla spragnionych odpoczynku i relaksu, dostępna będzie także strefa chillu.

Artyści, poza wystąpieniem na scenie Craft Music City, będą mogli zawalczyć o udział w dużo większej, biletowanej imprezie – Craft Music Festival, która odbędzie się już w przyszłym roku. Wykonawcy będą starać się o uwagę słuchaczy, ponieważ Craft Music City to jednocześnie konkurs, podczas którego publiczność ma wyłonić najlepszego z artystów.

Każdego dnia będzie można usłyszeć sześciu artystów:

  • 22 lipca: Joulie Fox, Monika Wiśniowska-Basel, Horsy, Wasabi, Faustina Calavera, Melancholy Hill,
  • 23 lipca: Kamil Kempiński, Desertrain, Wrona, Marek Niedzielski, Essex, In Blanco,
  • 24 lipca: Motorboats, Dawid Serio x Isho, Fjord, Neons, Tantfreaky, Ikarus Feel.

 

Więcej informacji można znaleźć na profilu facebookowym festiwalu: https://www.facebook.com/craftmusiccity/ oraz stronie internetowej: https://craftmusiccity.pl/

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Craft Music City
Miejsce: Plac Wolności, Wrocław
Data: 22-24 lipca 2022r.
Godziny otwarcia:

  • piątek (22 lipca): 15:00 – 22:00,
  • sobota (23 lipca): 12:00 – 22:00,
  • niedziela (24 lipca): 12:00 – 22:00.

 

Foto: mat. prasowe organizatora