Sezon komunijny już trwa, a niebawem rozpocznie się również sezon ślubny. Wiele osób, które otrzymało zaproszenia na tego typu imprezy, zastanawia się, jaki prezent wybrać, by był jednocześnie elegancki i oryginalny, ale także ponadczasowy. Świetnym rozwiązaniem będzie w takim przypadku złoto inwestycyjne. Co istotne, pięknie zapakowane sztabki lub monety można kupić stacjonarnie we Wrocławiu, wystarczy odwiedzić jeden z salonów Tavex w centrum miasta.

Złoto jako uniwersalny prezent na komunię, wesele, chrzest czy urodziny

Goście zaproszeni na uroczystości takie jak komunia, chrzest, urodziny czy wesele, często nie mają pomysłu, jaki prezent wręczyć młodej parze czy jubilatowi. W przypadku komunii niektórzy decydują się na zakup elektronicznych gadżetów, natomiast z okazji ślubu wręczają artykuły gospodarstwa domowego. Najczęściej jednak goście wybierają utarte rozwiązanie, a mianowicie pieniądze w kopercie. Aby nadać prezentowi charakteru i oryginalności, a jednocześnie zadbać o to, by jego wartość nie malała – warto postawić na złoto inwestycyjne.

Sztabka czy moneta zapakowana w piękne pudełko to nieszablonowy prezent, który z całą pewnością zaskoczy obdarowywaną osobę. Co więcej, złoto wyróżnia się swoją uniwersalnością – można podarować je każdemu, bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania. W związku z tym sprawdzi się jako wyjątkowy prezent niezależnie od okazji – czy będzie to wesele, komunia, chrzest, bierzmowanie, urodziny czy rocznica ślubu. Złoto inwestycyjne jest po prostu elegancką alternatywą dla gotówki, a do tego przenosi swoją wartość w czasie.

Różne okazje, wiele propozycji

Bogata oferta salonów Tavex pozwala na dopasowanie danego produktu do okazji. W przypadku komunii warto postawić na 5-gramową sztabkę PAMP Krzyż, wyróżniającą się perfekcyjnym standardem wykonania oraz Romańskim krzyżem zdobiącym jej rewers. Na chrzest idealna będzie sztabka Tavex, czyli wysoka jakość w najlepszej cenie. Przykładem prezentu ślubnego może być natomiast 2,5-gramowa sztabka PAMP Fortuna, przedstawiająca słynny i rozpoznawany na całym świecie motyw rzymskiej bogini Fortuny.

Decydując się na kupno złota inwestycyjnego, nie trzeba także martwić się o swój budżet, ponieważ przedziały cenowe są zróżnicowane. Aby się o tym przekonać, najlepiej odwiedzić stronę internetową: https://tavex.pl/zloto/zloto-na-prezent/, gdzie można znaleźć pozostałe produkty polecane jako prezenty na wszelkie okazje.

Warto podkreślić, że wszystkie sztabki charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz próbą 999,9. Każda z nich sprzedawana jest w odpowiednim zabezpieczeniu o nazwie CertiPack, czyli osłonie z tworzywa sztucznego, stanowiącej jednocześnie certyfikat autentyczności produktu.

Wygodne zakupy online i stacjonarnie

Wyjątkowe złote prezenty można zamówić wygodnie, bez wychodzenia z domu. Wystarczy otworzyć stronę internetową: tavex.plDo wyboru jest ogrom produktów, a w opisach każdego z nich mnóstwo wskazówek ułatwiających wybór idealnej sztabki bądź monety. Co istotne, można również skorzystać z opcji pakowania na prezent, które podkreśla wyjątkowość, a także indywidualny charakter upominku.

Osoby, które preferują stacjonarne zakupy i chcą najpierw obejrzeć sztabkę czy monetę z bliska, mogą to zrobić, odwiedzając jeden z wrocławskich salonów Tavex – w Domu Handlowym Kameleon przy ulicy Oławskiej 9 lub w centrum handlowym Wroclavia, na poziomie 0. Na miejscu dostępne są metale szlachetne, takie jak złoto, srebro i platyna, a także kantor zaopatrzony w ponad 60 walut, w tym również te najbardziej egzotyczne. Wszystko dostępne od ręki.

Wrocławskie punkty:

 • Tavex, ul. Oławska 9
  Godziny otwarcia:
  – od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-19:00
  – sobota w godz. 10:00-18:00
 • Tavex, CH Wroclavia, ul. Sucha 1
  Godziny otwarcia:
  – od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00

Strona internetowa: https://tavex.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/tavexpl
Instagram: https://www.instagram.com/tavexpl/

 

Foto: Miejsca we Wrocławiu
Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy.