Cichy spacer z Audiospacerem po Nadodrzu – specjalnie przygotowana mobilna aplikacja, dzięki której możecie poznać tajemnice Nadodrza.
Wyruszamy 12 sierpnia spod Bramy do Nadodrza (przy zbiegu Drobnera i Dubois), o godzinie 17.00, a na zakończenie spaceru odbędzie się koncert Sama Altego w Cafe Rozrusznik (o godzinie 20.00)
Koniecznie zabierzcie ze sobą telefon z dostępem do Internetu i słuchawki. A najlepiej już wcześniej zainstalujcie na swoim telefonie mobilną aplikację audiotrip.org, w której bezpłatnie pobrać można Audiospacer (w trzech wersjach językowych)

Co to jest Audiospacer?
AUDIOSPACER PO NADODRZU to darmowy audioprzewodnik po wrocławskim Nadodrzu, dostępny do odsłuchania i pobrania w formie mobilnej aplikacji na telefon komórkowy na stronie audiotrip.org. Znajdziesz tam intrygującą opowieść lektora, relacje mieszkańców, a także rzemieślników, czy historyków, a także zaproszenia od tych, którzy prowadzą tu galerie, kawiarnie, czy pracownie.
Scenariusz Audiospaceru powstał w Infopunkcie Nadodrze (lokietka5.pl), ponieważ chcemy opowiedzieć o tym, co nas od lat fascynuje na Nadodrzu i zachęcić do samodzielnych poszukiwań oraz spacerów. Jeśli coś szczególnie cię zaciekawi, wróć do nas na Łokietka 5 i dowiedz się więcej.

Jak pobrać Audiospacer po Nadodrzu?
Wziąć telefon z dostępem do Internetu i pobrać aplikację AUDIOTRIP (audićotrip.org), a następnie znaleźć w katalogu AUDIOSPACERU PO NADODRZU i pobrać go na swój telefon (jeśli jesteś w okolicy to będzie pierwszy spacer, który odnajdziesz w pobliżu).

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1160571517336694/