Jeżeli udało wam się poznać wersję beta nowej gry Call of Duty, to na pewno ucieszy was fakt, że w naszym artykule zebraliśmy kilka porad, które mogą wam się przydać w trakcie wieloosobowej rozgrywki.

Jeżeli nie udało wam się zdobyć Black Ops Cold War, to możecie zawsze spróbować gry hazardowe za darmo 777 i może to właśnie internetowe automaty pozostaną na dłużej w waszym sercu.

No dobrze, przejdźmy zatem do porad, na które na pewno czekacie z wypiekami na twarzy:

  1. Pierwsza nasza porada dotyczy FOV (field of view). Producent specjalnie zadbał o to, żeby możliwość zmiany pola widzenia dotyczyła również graczy grających na konsolach. Dopasujcie więc FOV do swoich potrzeb i dopiero potem zacznijcie rozgrywać mecz wieloosobowy.
  2. Używajcie skrzynek z zasobami. Skrzynki mogą zawierać w sobie cenny uran lub elementy pancerza, które na pewno przydadzą wam się w rozgrywce.
  3. Od samego początku rozgrywki musicie szukać ekwipunku. Im szybciej zdobędziecie dużą ilość sprzętu, tym łatwiej będzie wam szło unicestwianie wrogów na mapie.
  4. Wykorzystujcie ukształtowanie terenu w celu uzyskania przewagi. Jest to wręcz banalna porada, o której większość graczy zapomina. Jeżeli tylko jesteście w stanie znaleźć kolumnę, kamień lub dowolną przeszkodę pomagającą wam w osłonieniu się przed gradem kul, skorzystajcie z niej.
  5. Ostatnią poradą jest korzystanie z dostępu do wersji beta tak długo, jak to tylko możliwe. Dzięki temu poznacie mechanikę gry, mapy i uzbrojenie, co na pewno pozwoli wam na pewniejszy start w rozgrywce wieloosobowej, po wypuszczeniu przez Activision Games pełnej wersji Black Ops Cold War. Podczas gry w wersję beta będziecie mogli również sprawdzić, czy wasz komputer podoła wymaganiom.

Oczywiście to nie wszystkie sztuczki, które możecie wykorzystać w celu zwiększenia swojej szansy na wygranie meczu. Jest jeszcze całe mnóstwo porad, które już nie dotyczą bezpośrednio rozgrywki, ale raczej sprzętu, którym dysponujecie. Czytajcie uważnie, ponieważ poradzimy wam również, co warto zakupić, żeby poprawić swoją wydajność w shooterach i nie tylko:

  • Dobra podkładka pod mysz to podstawa. Grając na lakierowanym drewnie lub co gorsza, odbijającym światło blacie, znacznie pogarszacie sprawność waszej myszki, a co za tym idzie możliwość przenoszenia kursora z miejsca na miejsce. Dlatego też zalecamy wam skorzystać z jednego z wielu rankingów podkładek i dokonania właściwego wyboru.
  • Kupcie dobrze wyważoną mysz, która w pełni odpowiada rozmiarom waszej dłoni. DPI jest ważne, ale jeszcze ważniejsza jest ergonomia i odpowiedni rozmiar waszej myszki komputerowej. Musicie też pamiętać o tym, żeby kupić mysz, która będzie odpowiadała waszym potrzebom również w kontekście przycisków funkcyjnych. Jeżeli gracie w shootery tylko kilka godzin tygodniowo, to warto rozważyć zakup myszki z wieloma przyciskami.
  • Odpowiednia klawiatura również ma znaczenie. Czasami nie warto przepłacać za dziesiątki podświetlanych klawiszy i warto skupić się na takich klawiaturach, które oferują świetną ergonomię. Sprzęt gamingowy nie zawsze musi świetnie wyglądać.

Pamiętajcie również o tym, żeby zawsze weryfikować udzielone wam rady. Przed zakupem zawsze zajrzyjcie do kilku rankingów, żeby sprawdzić opinie innych graczy lub użytkowników konkretnego sprzętu gamingowego. Pozostaje nam więc życzyć wam owocnych łowów i wielu wygranych gier.

Foto: Pixabay