Latem mieszkańcy Wrocławia bardzo chętnie spędzają swój wolny czas na plażach miejskich, których z roku na rok przybywa. Jednym z nowo powstałych beach barów jest Bulvar – Letnia Strefa Kultury, czyli wyjątkowe miejsce, w którym można się nie tyko zrelaksować, ale także skorzystać z wielu atrakcji, takich jak koncerty na żywo, kino plenerowe czy występy artystyczne.

Oaza spokoju tuż nad brzegiem Odry

Bulvar mieści się na Bulwarze Politechniki Wrocławskiej. Chociaż znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Wrocławia, na miejscu można odpocząć wśród miłych okoliczności przyrody, zapominając o miejskim zgiełku. Zieleń, rzeka, leżaki, parasole i zimne napoje – na to wszystko można liczyć odwiedzając nowy beach bar.

Wakacyjny klimat sprawia, że jest to również idealne miejsce na relaks po całym tygodniu pracy lub przerwę podczas spaceru czy wycieczki rowerowej. Miłośnicy siatkówki, rozgrywający mecze na pobliskim boisku, też znajdą tu wszystko, czego potrzeba, by odetchnąć po sportowych emocjach.

Letnia Stefa Kultury

Poza malowniczym widokiem na Odrę, goście Bulvaru mogą liczyć na wiele innych atrakcji. Regularnie organizowane są tu koncerty na żywo, występy artystyczne, pokazy filmowe pod gwiazdami, imprezy silent disco czy tak bardzo lubiane przez wrocławian PubQuizy z nagrodami.

Włoska pizza i orzeźwiające koktajle

Podczas letnich upałów najlepiej schłodzić się popijając owocową lemoniadę lub inne ulubione trunki. Zimne piwo, kolorowe koktajle – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Chillując na leżaku można także zjeść autentyczną włoską pizzę, serwowaną przez Pizzerię Sapori Italiani, a przecież nie od dziś wiadomo, że jedzenie na świeżym powietrzu zawsze smakuje lepiej. Szczególnie w miłym towarzystwie przyjaciół.

Aby więc oderwać się od codzienności i poczuć jak na wakacjach bez konieczności wyjeżdżania z Wrocławia, warto odwiedzić Bulvar. Nieważne, czy będzie to randka z drugą połówką przy zachodzie słońca, czy wieczorny wypad z ekipą znajomych – na pewno uda się spędzić czas w miłej atmosferze przy dźwiękach dobrej muzyki.

Bulvar – Letnia Strefa Kultury
Adres:
ul. Stanisława Wyspiańskiego 41a
Godziny otwarcia:

  • poniedziałek-czwartek od godz. 15:00
  • piątek-niedziela od godz. 12:00

Facebook: https://www.facebook.com/BulvarLSK
Instagram: https://www.instagram.com/bulvar.lsk/

 

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy. 
Foto: mat. prasowe Bulvar