Pod koniec maja w stolicy Dolnego Śląska pojawił się bolid Formuły 1. Wszystko za sprawą firmy Red Bull, która na ulicach Wrocławia kręciła swój spot promujący. Efektem prac filmowców jest wideo przedstawiające bolid mknący przez takie miejsca jak Hala Stulecia, Rynek, Hydropolis czy Aleja Wielkiej Wyspy.

Bolid Oracle Red Bull Racing odwiedził miasto przy okazji Red Bull Speed Ways. Wydarzenie odbyło się na terenie Stadionu Olimpijskiego, a na kibiców czekało wiele atrakcji. Jedną z niespodzianek przygotowanych dla widowni był moment, gdy na środku murawy wylądował samolot Łukasza Czepieli.

Najważniejszym momentem wieczoru było jednak starcie Macieja Janowskiego na motocyklu żużlowym z Davidem Coulthardem w bolidzie RB7 Red Bull Racing. Wyścig rozgrywany na dystansie czterech okrążeń wygrał wrocławianin, ale wszystkie osoby zgromadzone na Stadionie Olimpijskim zdawały sobie sprawę, że nie chodziło o ostrą rywalizację, tylko o dobrą zabawę i pokazanie piękna różnych wersji motorsportu polskim kibicom.

Przy okazji wydarzenia nakręcono spot promujące napoje energetyczne. Zaskakujący efekt można zobaczyć poniżej:

Foto: mat. Red Bull Polska