28 kwietnia przy centrum outletowym Wrocław Fashion Outlet rusza akcja rowerowa WROwerowy Serwis, której celem jest zachęcenie mieszkańców Wrocławia i okolic do przesiadania się z samochodów na rowery. W ramach wydarzenia miłośnicy dwóch kółek będą mogli skorzystać z bezpłatnego przeglądu roweru i wraz z ekspertami odpowiednio przygotować go do sezonu – zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Akcję, która potrwa do 13 maja, zakończy event, podczas którego na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje, a wśród nich nauka bezpiecznej jazdy na jednośladzie dla najmłodszych i znakowanie rowerów przez policję. Patronat nad akcją objęło Miasto Wrocław.

Zmień cztery koła na dwa!

Wraz z nadejściem wiosny wiele osób decyduje się przesiąść z samochodów na rowery. Poza korzyściami dla zdrowia ma to też pozytywny wpływ na stan środowiska. Wrocław Fashion Outlet doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele plusów posiada jazda na jednośladach, dlatego w tym roku już po raz trzeci we centrum postanowiło zorganizować dla swoich klientów akcję WROwerowy Serwis. Podczas wydarzenia miłośnicy dwóch kółek będą mogli w specjalnie przygotowanej strefie sprawdzić stan techniczny swojego roweru.

– Od 28 kwietnia do 13 maja na klientów naszego centrum czekać będą mechanicy, którzy bezpłatnie dokonają przeglądu rowerów, a także zajmą się drobnymi naprawami, takimi jak m.in. czyszczenie i smarowanie łańcucha, regulacja hamulców i przerzutek, pompowanie opon czy kontrola mechanizmów łożyskowych. Z usługi skorzystać będą mogły osoby, które okażą paragon za zakup w centrum na dowolną kwotę – najpóźniej dzień po zakupie i zapiszą się do programu lojalnościowego centrum – Fashion Club, w którym członkostwo jest bezpłatne – wyjaśnia Katarzyna Warzecha, Marketing Director Wrocław Fashion Outlet.

Członkowie Fashion Club będą mogli też skorzystać z opcji premium – rozszerzonego serwisu i odbioru gadżetu, takiego jak personalizowany na miejscu dzwonek, bidon lub sakwa, które dodadzą jednośladowi niepowtarzalnego wyglądu. Aby otrzymać dodatkowy upominek, wystarczy dokonać zakupu na dowolną kwotę w ramach programu lojalnościowego centrum. Jego członkiem można zostać w minutę, pobierając aplikację lub rejestrując się we WROwerowym Serwisie lub Punkcie Informacyjnym centrum.

Masz rower, którego nie używasz? Niech sprawi radość innym!

WROwerowy Serwis to także okazja do zrobienia dobrego uczynku i działania w duchu „zero waste”.

Po sukcesie zeszłorocznej akcji w tym roku także zachęcamy naszych klientów do przekazania nam rowerów, z których już nie korzystają. Nasi mechanicy przywrócą im dawną świetność, a odnowione rowery przekażemy podopiecznym Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania oraz do domu dziecka Siemacha przy ul. Dworcowej i Hercena we Wrocławiu – zachęca Katarzyna Warzecha.

W podziękowaniu klienci otrzymają kartę podarunkową do Wrocław Fashion Outlet o wartości 100 zł. Liczba kart jest ograniczona. W 2022 roku centrum odnowiło i przekazało 33 rowery wychowankom SIEMACHCA Spot przy ul. Maślickiej we Wrocławiu.

Moc atrakcji dla miłośników dwóch kółek

W tym roku Wrocław Fashion Outlet został także partnerem kampanii „Rowerowy Maj” skierowanej do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych we Wrocławiu. Jej celem jest promocja zdrowego stylu życia poprzez codzienne dojazdy do szkoły np. na rowerze czy hulajnodze.

– Inicjatywy proekologiczne, które dodatkowo sprzyjają zwiększeniu aktywności fizycznej najmłodszych, zawsze były nam niezwykle bliskie. Właśnie dlatego z wielką przyjemnością zostaliśmy partnerem wrocławskiej kampanii „Rowerowy Maj”. W ramach udziału w kampanii podczas naszej akcji WROwerowy Serwis będziemy wręczać dzieciom biorącym udział w „Rowerowym Maju” odblaskowe chusty i szelki, które zwiększą ich bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. Nagrodzimy także nauczycieli z najbardziej zaangażowanych w akcję szkół kartami podarunkowymi do Wrocław Fashion Outlet – wyjaśnia Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet.

Zwieńczeniem akcji WROwerowy Serwis będzie finałowy event, który odbędzie się 13 maja na terenie przed centrum. Wśród licznych atrakcji, jakie przygotowano z tej okazji, warto wymienić specjalnie szkolenie dla najmłodszych rowerzystów, podczas którego będą oni mogli zapoznać się z zasadami bezpiecznej jazdy na jednośladzie i tym samym przygotować do pierwszych wiosennych wycieczek na dwóch kółkach. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Na pociechy będą też czekać zabawy na świeżym powietrzu pod okiem animatorów, a wśród nich malowanie twarzy, rowerowe tatuaże i wiele innych. Dodatkową atrakcją, przygotowaną z myślą o tych, którzy chcą sprawdzić swoją wytrzymałość, będzie tzw. Blender Bike – specjalny rower, którego koła obracając się, wprawiają w ruch blender miksujący warzywa i owoce na smaczny i zdrowy koktajl. A w specjalnie oznakowanym punkcie przy WROwerowym Serwisie na wszystkich chętnych będzie czekać możliwość oznakowania rowerów przez policję.

Z okazji finału akcji WROwerowy Serwis przed centrum staną także food trucki, które w razie potrzeby zapewnią rowerzystom dodatkową porcję energii.

Czas i miejsce pracy WROwerowego Serwisu:

Dni otwarcia: 28.04. – 13.05. (w dniach 1, 3 i 7 maja nieczynne)

Godziny otwarcia: PON – SOB: 12:00 – 20:00

Miejsce: parking przed centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet – od strony wejścia głównego

GALERIA:

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com

 

Artykuł powstał w ramach współpracy płatnej z Wrocław Fashion Outlet.
Foto: Miejsca we Wrocławiu