Przeprowadzka, wyjazd za granicę, brak piwnicy – to tylko kilka przykładowych sytuacji, gdy konieczne jest znalezienie miejsca, w którym można przechować swoje ubrania, meble czy rzeczy sezonowe. Od teraz nie jest to już problemem – wystarczy skorzystać z magazynu samoobsługowego. Less Mess Storage oferuje pomieszczenia do wynajęcia w dwóch wrocławskich lokalizacjach: przy ul. Czekoladowej oraz ul. Pełczyńskiej.

Jak to działa?

Skorzystanie z magazynu samoobsługowego jest bardzo proste. Najpierw wybiera się odpowiednią wielkość pomieszczenia – w ofercie dostępne są magazyny od 0,5 do nawet 30 metrów kwadratowych, dzięki czemu z łatwością można dobrać powierzchnię dopasowaną do swoich potrzeb.

Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy. Warto tu wspomnieć o elastycznym czasie najmu, ponieważ pomieszczenie można wynająć na krótszy okres, np. miesiąc (na czas przeprowadzki, wyjazdu, remontu) lub na dłużej z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.

Ostatni etap to przewiezienie swoich rzeczy do magazynu, który dzięki specjalnemu kodowi dostępny jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Dla kogo takie rozwiązanie?

Magazyny to propozycja dla każdego, kto nie ma pomysłu na to, gdzie przechować swoje rzeczy. Sezonowe gadżety, których używa się tylko kilka razy w roku, meble, które muszą zniknąć z mieszkania na czas remontu czy przeprowadzki, pamiątki i kolekcje, na które nie ma miejsca w domu – to wszystko i jeszcze więcej można zostawić w Less Mess Storage.

Wynajęcie powierzchni to również świetne rozwiązanie dla studentów wyjeżdżających na zagraniczną wymianę. Dzięki magazynom mogą w bezpiecznym miejscu pozostawić swoje rzeczy nawet na kilka miesięcy.

Firmy poszukujące miejsca do magazynowania towarów, dokumentów czy materiałów reklamowych także znajdą tu idealną przestrzeń dla siebie. Krótko mówiąc, jest to usługa dla każdego.

Dlaczego Less Mess Storage?

W przeciwieństwie do wielu piwnic czy garaży, w magazynach panują optymalne warunki przechowywania. W budynkach Less Mess Storage utrzymywana jest optymalna temperatura i wilgotność, dzięki czemu przechowywane rzeczy nie ulegają zniszczeniom.

Co więcej, obiekty chronione są monitoringiem, a pomieszczenia alarmem, więc nie trzeba obawiać się o kradzieże czy włamania.

Dużym plusem jest również duży, wygodny parking oraz wózki transportowe do dyspozycji najemców. Na miejscu można także zakupić kartony i materiały ochronne do pakowania, takie jak folie, strecze czy taśmy.

Wrocławskie lokalizacje

Magazyny Less Mess Storage znajdują się w kilku miastach na terenie Polski oraz Czech. We Wrocławiu, można znaleźć je w dwóch lokalizacjach: przy ul. Czekoladowej 89 oraz przy ul. Pełczyńskiej 19. Są to charakterystyczne budynki z dużym czerwonym oknem.

Więcej informacji dotyczących najmu powierzchni oraz szczegółowe cenniki można znaleźć na stronie internetowej: https://www.lessmess.storage/

Facebook: https://www.facebook.com/LessMessPoland
Instagram: https://www.instagram.com/lessmessstorage/

 

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy.
Foto: mat. Less Mess Storage