„7siekier” to pierwszy we Wrocławiu, a jednocześnie największy w Polsce „axe throwing club”, czyli klub miłośników rzucania siekierami. To miejsce idealne dla tych, którzy uwielbiają adrenalinę i emocjonującą rywalizację, a przy okazji chcą spędzić wolny czas na świetnej zabawie pełnej energii. Co najważniejsze, aby spróbować swoich sił w takiej rozgrywce, wcale nie trzeba wyjeżdżać za miasto, bo „7siekier” mieści się przy ul. Tęczowej 25.

Rzucanie siekierami do celu z roku na rok zyskuje coraz większą liczbę sympatyków na całym świecie. Ta unikatowa forma rozrywki, do niedawna w ogóle nieznana, podbiła już Amerykę Północną i w szybkim tempie zyskuje rzesze fanów. Zawody w USA organizowane na szczeblu międzynarodowym, transmitowane są przez największe w kraju sportowe stacje telewizyjne.

Wrocławskie „7siekier” przy ul. Tęczowej 25 rozpoczęło swoją działalność w 2019 roku i z biegiem czasu stało się bardzo chętnie odwiedzane zarówno przez mieszkańców miasta, jak i turystów. Aby wziąć udział w rozgrywce nie trzeba mieć żadnego doświadczenia – każda osoba na miejscu przechodzi szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz techniki rzutów. Jeżeli chodzi o rywalizację, może opierać się na oficjalnych zasadach i punktacji ligowej, natomiast zainteresowani mają możliwość skorzystania z „Vademecum Drwala”, które zawiera najciekawsze, także autorskie gry.

Rzucanie siekierami jest idealnym pomysłem nie tylko na wyjście ze znajomymi, ale także na imprezę urodzinową, wieczór kawalerski i panieński, wyjście firmowe, a nawet randkę, która z całą pewnością zaskoczy drugą połówkę. Na miejscu można skorzystać z oferty baru serwującego napoje, piwo i przekąski. W przypadku imprezy zorganizowanej, istnieje możliwość zamówienia np. pizzy czy burgerów lub przyniesienia do lokalu tortu czy szampana.

Istotne jest również to, że załoga „7siekier” przede wszystkim dba o bezpieczeństwo swoich gości. Tarcze oraz tory zaprojektowane są w oparciu o wytyczne dwóch największych międzynarodowych organizacji zrzeszających podobne kluby (WATL – World Axe Throwing League oraz NATF – National Axe Throwing Federation). Dodatkowo, siekiery dostępne w lokalu są nieco stępione, aby nikt się nie skaleczył, a także mają odpowiednio dobrane trzonki, które zapobiegają ewentualnemu odbiciu siekiery od tarczy lub podłogi.

Podsumowując, „7siekier” to prawie 300 mkw. rozrywkowej powierzchni i 10 tarcz do dyspozycji gości. Tory do gry można rezerwować pojedynczo – dla grup od 2 do 8 osób lub wszystkie naraz, by mieć cały lokal do swojej dyspozycji – wtedy w zabawie może wziąć udział maksymalnie 50 osób. Zainteresowanie siekierami jest naprawdę duże, więc warto pomyśleć o rezerwacji toru przed przybyciem na miejsce.


Adres:
„7siekier – Axe Throwing Club”, ul. Tęczowa 25, III piętro

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek-czwartek 16:00-23:00,
  • piątek-sobota 14:00-23:00,
  • niedziela 14:00-20:00.

Więcej informacji dotyczących rezerwacji oraz cennik dostępne są na stronie internetowej: https://www.7siekier.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/7siekier

Instagram: https://www.instagram.com/7siekier/

 

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z „7siekier - Axe Throwing Club”.